Vítame Vás na stránke našej pekárne

   História našej pekárne sa začala písať v júni 1946. Jej základy položil František Jackulík, ktorý v nej piekol do roku 1953. Po znárodnení naďalej pracoval ako pekár v štátnej pekárni. V Januári 1990 sa jeho syn Ondrej rozhodol nadviazať na rodinnú pekárensku tradíciu v pôvodnych priestoroch otcovej pekárne s pôvodnou technológiou. Chlieb piekol v peci vykurovanej drevom.

    Ale ambície syna Ondreja siahali ďalej ako pečenie v malej pôvodnej pekárni v priestoroch rodičovského domu. Svoju víziu preto začal budovať na novom mieste, ktoré viac vyhovovalo stúpajúcim nárokom na technológiu a proces výroby. Postupom času pribúdali nové priestory vybavené modernou technológiou a výrobnými postupmi spĺňajúcimi prísne kritéria pre výrobu pekárenských výrobkov. V rámci nových priestorov vznikla i druhá podniková predajňa, kde sú zákaznikom k dispozícii neustále čerstvé výrobky.

    V pekárni  dnes pracuje viac než 35 zamestnancov, ktorí zastávajú rôzne pozície od pekárov zodpovedných za výrobu chleba, pečiva a parených výrobkov (knedle a parené buchty) cez zamestnancov expedície, baliarne a vodičov zodpovedných za samotný rozvoz výrobkov k našim zákazníkom. Dosiahnutá, vysoká kvalita výrobkov je výsledkom používania moderných technológii vo výrobe a kvalitných surovín. Na výrobkoch našej pekárne si môžu zákazníci pochutnať na viac ako 130 odberných miestach v lokalite Hornej a z časti i Dolnej Oravy.

              V súčasnosti sa pekárčine venuje už tretia generácia rodiny Jackulíkových.

Profil spoločnosti

Kontakt
Predajne
Historia
Produkty
O firme
ISO9001
Projekt EU
Podklad o firme

uvod